Наши партнеры

Ветеринарная клиника «ЮКОН» выражает благодарность за помощь в облегчении процедуры расчетов для наших клиентов!

Обратившись в компанию OPPay мы получили грамотную консультацию от специалистов, помощь в реализации проекта, сопровождение в каждом вопросе. Всё сделали качественно и оперативно. Быстро устраняют неисправности, что не маловажно в нашем вопросе.
Теперь нашей компании не нужен кассир и кассовый аппарат – так как у нас есть платежный терминал!

Андрей Скукин

директор

 

 


 

Висловлюємо свою подяку за оперативну установку та налагодження терміналу самообслуговування від імені нашої організації КП "РЕЄСТРАЦІЯ НЕРУХОМОСТІ ТА БІЗНЕСУ", адвокатського бюро «Дмитра Зикіна» та звісно, від наших клієнтів, яким білше немає необхідності йти до установи банку де довжелезні черги та непомірні коміссії щоб здійснити оплату необхідних платежів.

Зикін Дмитро Тимофійович

Адвокат

 

 


Нещодавно Чабанівська селищна рада втілила новий важливий проект для громади та офіційно відкрила Центр Надання адміністративних послуг Чабанівської селищної ради де на сьогодні надається близько 50 послуг, у тому числі послуги з оформлення біометричного паспорту та ай ді картки громадянина України, для покращення роботи  нам встановлено новий програмно-технічний комплекс самообслуговування, а простими словами – термінал самообслуговувавання. Поява такого "електронного касира" значно полегшить прийом платежів громадян, які зможуть економити свій час не відстоюючи банківських черг. Окремо хотів би зазначити оперативну і конструктивну роботу компанії «OPPay», яка надала нам можливість встановлення такого "касира". За короткі строки було встановлено термінал з якісно розробленим під нас меню оплат. Тепер будь-які адміністративні, комунальні, податкові та інші внески можна сплатити у приміщені самої ради.

Чабанівська селищна рада

Бондар Юрій Миколайович

Заступник селищного голови